Haber

Adıyaman’da Depremde Hasar Gören ve Üzeri Alçıyla Kaplanan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi AKP’den Milletvekili Adayı Oldu:…

TAMER ARDA ERSİN

Adıyaman deprem bölgesinde, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Fatih Doğan, AKP’den milletvekili adayı oldu. Aday adaylığı, Facebook hesabı; Doğan’ın başhekimlik yaptığı hastanenin hasar gören kolon ve duvarlarının deprem sonrası sıvayla kapatıldığı iddia edildi.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği Prof. Dr. Fatih Doğan, AKP’den milletvekili adayı oldu.

prof. Dr. Doğan, 17 Mart’ta Facebook hesabından yaptığı açıklamada; “28. Dönem AK Parti Adıyaman Milletvekili adaylığı başvurumuzu yaptık. Yüce Allah ülkemizin, şehrimizin ve şahsımızın yardımcısı olsun. Destek ve dualarınızı bekliyorum.” Doğan, paylaşımına adaylığı için hazırladığı görseli de ekledi. Görüntüde şu sözler yer aldı:

“Değerli hemşehrilerim, aziz büyüklerim, ülkemizin parlayan yıldızları olan genç arkadaşlarım, bu zor ve hüzünlü günlerde hepinizi en kalbi duygularımla kucaklıyor, kaybınıza Allah’tan rahmet diliyorum. tüm zorluklarla başa çıkma gücümüz var ve buna hepimizin inancı tam.

Daha güzel günleri birlikte göreceğiz. 14 yıldır Adıyaman’da hizmetçi olarak çalışıyorum ve yanınızdayım. Beni sahiplenen hemşehrilerime ve bana hizmet etme imkanı veren devlet büyüklerime şükranlarımı sunuyorum. Bu hizmet yarışında imkanım olsa daha çok insanın kalbine dokunur, vizyonumla ilimizin geleceğine katkı sağlarım diye düşündüğüm için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden adaylık başvurumu yaptım.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’nin Asrı için çalışacak Adıyaman grubunda yer alarak ilimizin ve ülkemizin imarında hizmetkar olmayı arzuluyorum.

Ortağım olarak çıktığım bu yolda mutluluğunuza katkıda bulunacak herkesi göreceğime, ülkenin uygunluğundan başka bir şey düşünmeyeceğime ve bu yolda ilerlemek için elimden gelenin en iyisini yapacağıma dair güvence verebilirim. asırlık Türkiye’de Adıyaman’da hak ettiği yerdedir.”

Doğan’ın başhekimliğini yaptığı eğitim ve araştırma hastanesinin kolon ve duvarları 6 Şubat sarsıntılarından etkilenerek sıvayla kaplandı.

GÖRÜNTÜ: arşiv

bunyanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu