Ekonomi

Akbank çevreye değer katan Dijital Slip uygulamasını hayata geçirdi

Akbank, kağıt kullanımının önüne geçerek tasarruf sağlayan Dijital Slip uygulamasını hayata geçirdi.

Akbank’tan yapılan açıklamaya göre, 75 yıldır Türkiye’nin kalkınmasına hizmet eden banka, müşterilerini çevreci ve pratik bir yenilikle daha tanıştırıyor.

Akbank müşterileri artık Akbank kartlarıyla fiziki POS cihazlarından yapacakları tüm işlemlerde kağıt slip yerine dijital slip kullanabilecek. Akbank bu sayede hem kolay ve esnek alışveriş imkanı sunuyor hem de kağıt kullanımını ortadan kaldırarak çevreye sürdürülebilir değer katıyor.

Akbank dijital slip uygulamasını tüm POS ve kart kullanıcılarının kullanımına açtı. Bu kapsamda Akbank müşterileri, Akbank Taşınabilir uygulamasına giriş yaparak slip tercihlerini basılı veya dijital olarak belirleyebilmektedir. Bu yeni özellik, yılda milyonlarca rulo kağıt israfını önlerken, aynı zamanda taşınabilir uygulama üzerinden tüm süreç geçmişini kolayca arşivleme ve görüntüleme olanağı da sağlıyor.

360 derece dijital müşteri deneyimi sunmaya odaklanan Akbank, çevre ve insan odaklı bu yeni hizmetiyle dijital bankacılığın sınırlarını genişleterek müşterilerine daha fazla kolaylık ve esneklik sunuyor.

Akbank Taşınabilir üzerinden kolayca devreye alınabilen bu çevre dostu özellik, kasa işlemlerini de hızlandırarak süreçlerin görünürlüğünü ve takibini kolaylaştırıyor. Bu özellikten yararlanabilmek için hem Akbank üye işyerlerinin hem de kartla alışveriş yapan Akbank müşterilerinin Akbank Taşınabilir uygulaması üzerinden dijital slip seçeneğini tercih etmeleri gerekmektedir.

golyaka-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu