Haber

Bayraklı Belediye Başkanı Sandal: “Yolumuz Aydınlık Türkiye’nin Yoludur”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal mahalle gezilerine hız verdi. Mansuroğlu Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Sandal, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ülkedeki ekonomik koşullar ve hayat pahalılığına ilişkin şikayetleri dinleyen Başkan Sandal, “Mücadelemiz hak, hukuk ve adalete götürecektir. Yolumuz aydınlık bir geleceğe, çağdaş ve özgür bir Türkiye’ye çıkacaktır. Bu yolun sonunda Türkiye kazanır, güzel günler yakındır.” söz konusu.

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Haşim İşcan Caddesi ve Sakarya Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Lider Sandal’a CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Adayı Gökçe Gökçen, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları üyeleri eşlik etti.

Gezdiği noktalarda vatandaşlardan yoğun ilgiyle karşılaşan Önder Sandal, ülkedeki ekonomik koşullar ve hayat pahalılığına ilişkin şikayetleri dinledi. Vatandaşlara baht bileklikleri dağıtıldı. Bayraklı halkı evlerinden ve dükkanlarından bayraklar sallayarak marşa ve musikiye destek verdi.

Mahalle gezilerine dernek ziyaretlerini de ekleyen Lider Sandal, Polis Emekli Sosyal Yardımlaşma Derneği’ne de gitti. Dernek Başkanı Mehmet Bektur ve dernek üyelerinin desteğini alan Sandal, daha sonra Balıkesir Halk Derneği’ni ziyaret etti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Gökçen, CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, İzmir Milletvekili Adayları Deniz Yücel, Yetenekli Polat, Altan İnanç, Helil Kınay, Haydar Altıntaş ve Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga. de katıldı. Siyasileri meşalelerle karşılayan Balıkesirlilerle toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

“Türkiye KAZANACAK”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Cumhuriyet tarihinin belki de en değerli seçimlerinden birini yaşıyoruz. Gayretimiz hak, hukuk ve adalete vesile olacaktır. Yolumuz aydınlık yarınlara, çağdaş ve özgür bir Türkiye’ye çıkacaktır! Kadınlarımız, gençlerimiz, çocuklarımız galip gelecek Türkiye galip gelecek, Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olacak ve ülkemiz yarınlara uyanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu