Haber

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ‘Reis’e Vefa’ Toplantısına katıldı

REİS’E VEFA TOPLANTISINA KATILDI

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, partisinin düzenlediği ‘Reis’e Vefa’ mitingine katıldı. Şehit Anıl Gür SporSalondaki toplantıya Bakan Dönmez’in yanı sıra AK Parti’den Eskişehir Milletvekili seçilen Ayşen Gürcan ile AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan ve partililer katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Bakan Dönmez’in konuşması sırasında telefonla salona bağlandı. Salondakileri selamlayan Erdoğan, “Sevgili gençler, İstanbul Dolmabahçe’deki Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nden sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Öncelikle kandiliniz mübarek olsun. Geleceğimiz aydınlık olsun. Gidiyoruz. Pazar günü yapılacak seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tür, inanıyorum ki sizlerin dinamizmi Türkiye’nin geleceğini, Türkiye’nin yeni yüzyılını çok farklı kılacaktır.Eskişehir Pazar günü sandıkları patlatmaya hazır mı?Kalan bu 24 saatte sizler tüm dostlarınızı, özellikle pazar sabahı hiç durmadan, yorulmadan sandığa gitmeye teşvik etmek gerekiyor.” Bana hazır mı? Bu vesileyle sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum.”

Esenler’de muhteşem bir miting gerçekleştirdiklerini ifade eden Erdoğan, “Yarın Beykoz’da muhteşem bir mitingle final yapacağımıza inanıyorum. Sizlerden büyük destek bekliyorum. Size inanıyorum. Size güveniyorum ve sizleri emanet ediyorum. Allah’ım selametle kalın.” Sözlerini kullandı.

niksarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu