Haber

Murat Kurum oyunu İstanbul’da kullandı

Yerel seçimler için oy kullanma işlemi devam ediyor.

Bu kapsamda da Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Murat Kurum, oyunu kullandı.

İstanbul Kağıthane İmece İlkokulu’nda oyunu kullanan Murat Kurum’a eşi Şengül Kurum ve oğlu eşlik etti.

Vatandaşlardan yoğun ilgi

Okula oy kullanmaya gelen Murat Kurum’a ilgi oldukça yoğundu.

Okul bahçesinden oy kullanmak için sınıfa girene kadar vatandaşlarla tek tek fotoğraf çektiren Kurum, aynı şekilde oy kullandıktan sonra yine kendisini bekleyen vatandaşlarla sohbet etti.

“Sandıklara sahip çıkın”

oy kullandıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kurum’un açıklamasında şu ifadeler yer aldı;

Değerli arkadaşlar saygı ve hürmetle selamlıyorum. Vatandaşlarımızın evine gittik. Semtlerine, sokaklarına, mahallelerine gittik. Beni kardeşleri evlatları gibi ağırladıkları için herkese teşekkür ediyorum. Oyumuzu kullandık Şengül hanımla birlikte. Mehmet ilk oyunu kullandı. Hayırlı olmasını diliyorum. Önemli bir karar vereceğiz. Hem deprem riskinin ortadan kaldırılması hem de trafik çilesinin bitmesi adına sandıkta önemli bir adım atmış olacağız. Sandığa sahip çıkmalarını istiyorum.

Oylarını kullandıkları sandıklara sahip çıksınlar. Bütün vatandaşlarımız oylarını kullansınlar. 31 Mart gelecek yüzler gülecek. Hep bunu söyledim. İnşallah erken bir bayramı kutlayacağız. İl Başkanlığımızda süreci takip edeceğiz. İl Başkanlığımızda olacağız. Halkımıza teşekkür ediyorum. Teşkilatlarımıza, belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımıza bizi desteklediği, yanımızda olduğu için teşekkür ediyorum. Sayın Devlet Bahçeli’te teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu