Yaşam

Oğuzhan Koç’tan aynı gün iki şarkı

İSTANBUL (İGFA)- Yazdığı müzikler ve sahne performanslarıyla kitleleri peşinden sürükleyen Oğuzhan Koç, hazırlıklarını yaptığı iki yeni şarkıyı aynı anda yayınlıyor. İzleyicilerle buluşarak, “Yok mu?” “Yok” ise farklı formlarıyla dinleyiciyi duygudan duyguya sürüklüyor.

Söz ve müzik Oğuzhan Koç ve Dave Telkıvıran’a ait. Seyirciyi dans ettirecek mükemmel bir yaz kurgusu. Oğuzhan Koç’un “Bana söyleyecek bir sözü yok mu?” Soru etrafında şekillenen müzik, sıcak günlerde sahilleri, geceleri kulüpleri hareketlendirecek. Öte yandan, bu soruya cevap verilecek! İkinci müzik “Yok”, ilk soruya yanıt olarak. Melankolik havasıyla “None” aslında Oğuzhan Koç’un söz ve müziğini anlatan bir kış müziği.

Oğuzhan Koç’un hangi müziğinin daha çok beğenileceği, dinleyicinin dans etmeyi mi yoksa üzülmeyi mi tercih edeceği şimdiden merak konusu oldu. Koç, müzik kliplerini ileri geri, Hypers yönetmeni Mehmet Can Damatoğlu yönetiminde çekti. İki şarkıyı aynı anda seslendirmenin mantıklı olduğunu vurgulayan Oğuzhan Koç, “İlk şarkıda ‘Yok mu?’ diye soruyoruz, ‘Yok’ta cevabımızı alıyoruz. İkisinin hikayeleri birbirine bağlı, bir devam filmi. Şarkılarımla hikayeler anlatmayı seviyorum. Hikayelerimin seyirciler tarafından karşılanması ve anlaşılması beni çok mutlu ediyor.”

haberbigadic.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu