Haber

Soylu’nun “Türkiye’ye operasyon başlattığını” söylediği anketör Bekir Ağırdır’dan 2. tur için önemli değerlendirme

Katıldığı canlı yayında seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; Türkiye’de anket mafyası olduğunu söyleyen Konda Araştırma Müdürü Bekir AğırŞiddetle eleştirdi.

“BU ADAM ULUSLARARASI SİSTEMİN TÜRKİYE’DEKİ ETKİSİDİR”

Soylu, “Anketlerde yarım puan, 1 puan sapmalar normal. Türkiye’de anket mafyası var ve Bekir Ağırdır Türkiye’de operasyon yürütüyor. Bu adam uluslararası sistemin Türkiye’deki etki ajanı. Türkiye bu adamlardan tarafını kurtarmalı.”

AĞIRDIR’DAN 2. TUR ÖNCESİ ÖNEMLİ SÖZLER

Bakan Soylu tarafından sert sözlerle eleştirilen Bekir Ağırdır, 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur seçim öncesi dikkat çekici değerlendirmelerde bulundu.

“CHP TARİHİNDEKİ EN YÜKSEK BAŞKANLIK OYUNUNA ULAŞTI”

Ağırdır, “CHP teşkilatının kendi iç tartışmalarından ve suçlamalarından sıyrılıp, seçimin devam ettiği izlenimini, ‘Biz bitti demeden bitmez’ duygusunu vermenin bir yolunu bulması gerekiyor” dedi. … Ecevit ve İnönü’nün de içinde bulunduğu CHP tarihinin en yüksek genel başkanlık oyu elde edildi. Bu aslında Kemal Bey’in kişisel başarısıdır.”

“SEÇİMİN BİTMEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

“Bence seçim bitmedi. Hukuken de bitmedi zaten. Yani farkında olan var mı bilmiyorum ama… Yine de her şey mümkün. Erdoğan’ın gol atması mümkün” dedi. bir fark ve Kemal Bey’in bir fark yaratması mümkün.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu