Teknoloji

The Last of Us Part 2 Remastered Yakında Geliyor

The Last of Us Bölüm 2 Yeniden Düzenlendi Buluşmaya çok az zaman kalmış olabilir. PlayStation Game Size tarafından sağlanan bir bilgi, gözleri bir kez daha Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog cephesine çevirdi. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  The Last of Us’ın 2. Sezonunda Abby rolü için anlaşmaya varıldı


The Last of Us Part 2 Remastered uzun süredir bir söylenti olarak varlığını sürdürüyordu. The Last of Us Part 1’in ardından Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog stüdyosunun devam filmi için iyi bir şeyler yapacağı düşünülüyordu. Bildiğiniz gibi şu anda 60 FPS desteğiyle oynayabiliyoruz. Yenilenen versiyonda özellikle DualSense koluyla sunulan fırsatlardan yararlanılması bekleniyor.

The Last of Us Part 2’nin Yeni Sürümü Çok Yakında Açıklanabilir

Yenilenen The Last of Us Part 2’nin duyurusu ve PlayStation 5’e çıkışı çok uzak olmayabilir gibi görünüyor. PlayStation mağazasındaki değişiklikleri takip eden PlayStation Game Size adlı X (eski adıyla Twitter) kullanıcısı, The Last of Us Part 2 oyununun PlayStation 5 versiyonunun dijital mağazaya eklendiğini bildirdi. Bu nedenle Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog’un duyurusu yakın olabilir.

Şimdilik sadece PlayStation 5 versiyonu konuşulsa da PC versiyonunun The Last of Us Part 1’den sonra Part 2’nin de önünü açtığını düşünmek yanlış olmaz. resmi duyuru.

Bildiğiniz gibi yenilenen The Last of Us Part 2 versiyonu da resmi olarak sızdırıldı. Örneğin hem oyunların hem de serinin bestecisi Gustavo Santaolalla, YouTube kanalı Blender’ın yaptığı röportajda bunu açıkça ortaya koydu. Ayrıca Ocak 2021’den bu yana Naughty Dog stüdyosunda çalışan baş dış kaynak sanatçısı Mark Pajarillo’nun LinkedIn hesabında ‘The Last of Us Bölüm 2: Yeniden Düzenlendi’Bu ifade görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu